#2 MYSTIQUE – Magic: The Gathering Arena – Menu a prvá hraMAGIC: THE GATHERING ARENA


Tento krát som si prešiel menu, nastavenia a vrhol sa na prvú hru! Zvolil som si swampov, tak ako za starých čias, som zvedavý ako bude vyzerať môj progress! Tento krát som sa snažil zapojiť i zvuk ale po “testovacom videu” sa mi zresetovali nastavenia naspäť, takže tam moc niesom počuť 🙁


Tento live stream bol nahrávaný z notebooku Lenovo Legion Y520 na Intel Core i5-7300HQ (2.5GHz, TB 3.5GHz, HyperThreading); 16GB RAM DDR4; na grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5; s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodov. Viac informácii o našom vybavení nájdeš na úvodnej stránke.


P.S.: Kedže si správne nastavenie už pamätám, nabudúce to dáme na 100%! 🙂


MENU


Menu obsahuje základne položky:

  • HOME – Domovská stránka, slúži k hraniu hry
  • PROFILE – Stránka profilu, slúži na spravovanie avataru a ranku
  • DECKS – Stránka herných balíčkov, môžeš si ich tu prezerať alebo upravovať
  • PACKS – Stránka prídavných balíčkov, ktorá ťa presmeruje do stránky STORE
  • STORE – Obchod, pokiaľ si zastáncom “Pay2Win” alebo máš chuť investovať peniaze do svojho postupu

Balíčky ktoré sú uvedené v obchode si môžeš zakúpiť za goldy ktoré získaš hraním, alebo za gemy ktoré sa dajú zakúpiť. Môj prvý dojem je veľmi pozitívny, po tom čo som videl všeliaké “arény” z minulosti mi príde MTGA prepracovaná podobne ako Hearthstone. Myslím že detailnejšie sa k tomu dostanem v ďalšom blogu, keď budem nákup za goldy alebo gemy práve potrebovať.


NASTAVENIA


Grafické nastavenia mi prišli až moc jednoduché. Asi som už zvyknutý na komplikované menu z MMORPG, kde sa nastavuje snáď každé ovyplvnenie hernej scény. Samozrejme to beriem veľmi pozitívne! Aspoň som sa s tým nemusel moc hrať. A i tak používam väčšinou nastavenie cez GeForce experience. Myslím že k ním nemám čo dodať, môžeš sa nimi preklikať veľmi rýchlo.


TIP NA ZÁVER


Zapni to a začni hrať! Fotografie obrazoviek, články a videá ti neprinesú detailný zážitok z hry! 🙂


POMOHOL TI TENTO ČLÁNOK?


Ako som spomínal už minule, tento blog mám ako svoje hobbie. Nemám platenú sekciu a nevenujem sa mu ani pravidelne. Je to z dôvodu že sa venujem iným projektom ktoré mi prinášajú zisk, pretože z niečoho predsa musím existovať. O:) Tieto projekty nájdeš v menu. Pokiaľ ťa zaujmú budem rád ak si ich pozrieš. Pokiaľ nie nevadí! 🙂 Avšak budem rád ak mi zanecháš komentár, spätnú väzbu, ktorá mi pomôže tento blog posunúť vpred. Aspoň budem vedieť že to niekto dočítal naozaj do konca a veľmi ma to poteší! Internet je o komunite ľudí so spoločnými záujmami a spoznávaní sa. Tak toho využime!

P.S.: Reklamu na Alzu tu mám zámerne, mám s nimi affiliate partnerstvo a pokiaľ sa cez ten odkaz preklikneš a do pár dní niečo zakúpiš pomôžeš mi tak priblížiť sa k nulovým nákladom na vývoj a písanie tohto blogu. Nebude ťa to stáť ani cent navyše a namiesto provízie pre Alzu, bude časť smerovaná na môj účet.

… a na záver jedno veľké ďakujem!
MYSTIQUE